Žalúzie interiérové
Žalúzie

zaluzie uvod3.jpg

Horizontálne žalúzie

Nové interiérové žalúzie s neviditeľným systémom upevnenia sú ďalšou generáciou horizontálnych, medziokenných žalúzií. Používajú sa pre rôzne typy okien (plastové, hliníkové, drevené)  Sú estetickým doplnkom okna,  účinne chránia pred  nežiaducimi pohľadmi a priamym slnečným svetlom.  Dizajn, životnosť a jednoduché ovládanie sú vhodné aj pre najnáročnejších zákazníkov.  Široká farebná škála uspokojí každého.

zaluzia horizont.jpg

Vertikálne žalúzie

Nenáročná obsluha, variabilita a široké možnosti použitia. Vertikálne žalúzie nahrádzajú kombináciu záclon a dekoratívnych závesov a tým znižujú náklady na zatienenie okien a estetiku. Použité pásy látok opticky zväčšujú výšku miestnosti a umožňujú veľmi rýchlo meniť intenzitu svetla ľahkým otočením lamiel. Jednoduchým ovládaním je možné rýchle optické predelenie veľkých priestorov a rovnako rýchlo sa tento  priestor zväčšiť. Variabilné prvky a konštrukcie dovoľujú vyrábať vertikálne žalúzie šikmé, stropné. Použité materiály sú farebne stále, látky sú antistatické, umývateľné a impregnované. Kovové prvky sú vyrábané s hliníka. Vzorkovník obsahuje množstvo druhov látok, každá látka je v rovnako veľkom farebnom prevedení. Presvedčí v domácnosti i na pracovisku.
zaluzia vertikal_1.jpg

Roletky

Pod názvom roletka si zákazník predstavuje látkovú roletku štandardne montovanú v 80.rokoch v interiéri. Dnes sú nároky užívateľov rovnaké, našťastie výber je neskutočne variabilný, tri druhy možnej mechaniky, veľký výber látok alebo drevenej tkaniny podľa vlastnej fantázie zákazníka. Luxusné prevedenie roletky európskeho nadštandardu je vkusným estetickým doplnkom. Väčšina prevedení je vhodná aj na strešné okná, čím dosiahneme perfektné zatemnenie okenných otvorov i na inak ťažko riešiteľných miestach.

roletka2.jpg

NjA5Z