Sieťky proti hmyzu / Plissé

Sieťky proti hmyzu

Cez horúce letné obdobie zákazník ocení predovšetkým sieťky proti hmyzu. Je to účinná a hlavne ekologická ochrana proti hmyzu akéhokoľvek druhu. Všetky sieťky sa vyznačujú extrémnou životnosťou.

Pevné odnímateľné sieťky

Umožňujú jednoduchú montáž a upevnenie na okno. Sú vyrobené z hliníkového rámu. Sieťka je upevnená v záreze profilu spolu s gumovým tesnením. Celkovo sieťka vďaka vynikajúcemu dizajnu prakticky splýva s oknom.

sitky pevne.jpg

Sieťka na dvere (otváravá sieťka)

Umožňujú jednoduchú montáž a upevnenie na nosný profil dverí. Sú vyrobené z hliníkového rámu. Sú vyrábané s pravým, alebo ľavým závesom.

imro.jpg

Plissé

Sieťkový systém PLISSÉ je svetovou jednotkou dverových sietí. Jednoduchá manipulácia, bezbariérový systém, ktorý môžete použiť vo viacerých variantoch ako jednokrídlové, dvojkrídlové, zatváranie z dvoch strán, dvojkrídlové za sebou posuvné do jednej strany, alebo aj na široké fasádne otvory so spájaním jednotlivých častí za sebou.

Plisovaná sieťovina je vyrobená z vysokokvalitného plastového vlákna v čiernej alebo sivej farbe (obrázok vpravo).

plisse.jpg

 

Sieťka na strešné okno - sťahovacia sieťka

Montáž sťahovacej sieťky je prevedená z interiéru. Kedykoľvek podľa potreby ju môžete jednoducho vytiahnuť do samonavíjacieho bubna.

FARBY RAL

OTUyNmRj